Düvebnk Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2017 yılı başında, iş ve hizmet süreçlerinin her adımında koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan profesyonel bir yaklaşımla Uruguay, Güney Brezilya ve Avrupa ülkelerinden canlı sığır ithalatı yapmak üzere kurulmuştur. Şirketin merkezi Ankara/Balgat’tadır.

Türkiye’de Düvebnk

Düvebnk, Türkiye’de üreticiler ve sektörün diğer temsilcilerinin canlı sığır ticaretinde, modern bir şekilde buluştuğu adrestir.  Yetiştiricilerin ve müşterilerimizin ihtiyacı olan canlı hayvana avantajlı ve kaliteli şekilde doğru, hızlı ve kolay erişimlerini sağlıyoruz.

Dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile çalışmak bizi  Türkiye’de sektör liderleri arasına taşımıştır. Küresel Canlı hayvan ticaretinde büyük bir tedarik zinciri ve güçlü bir  deniz taşımacılığına sahip olan Al Mahmoud International General Trading LLC. ticari partnerimizdir.

M. Kazım AŞUK

1974 Denizli/Tavas doğumlu. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu. 1997-2008 yılları arasında karma hayvan yemi sektöründe çalıştı. Takip eden yıllarda bir yandan Ankara/ Balgat’ta restoran işletmeciliği yaparken diğer taraftan besicilik ve hayvan ticareti ile meşgul oldu. 2010 yılında Türkiye’nin yurtdışından canlı kasaplık hayvan ve kırmızı et ithal etmeye başlaması ile birlikte bu sektöre de girdi. Özellikle Avrupa ülkelerinden damızlık, besilik ve kasaplık hayvan tedariki konusunda Türkiye’nin tanınmış tüccarlarındandır. Aynı zamanda 2014 yılından beri Ankara’da Sincan Organize Hayvancılık Bölgesi’nde kurduğu 550 büyükbaş kapasiteli işletmede besicilik yapmaktadır. Türkiye’nin damızlık hayvan ihtiyacının önümüzdeki yıllar boyunca istikrarlı bir artış göstereceği tahmininden hareketle, yetiştiricilere daha kurumsal ve profesyonel bir yapıda hizmet verebilmek için 2017 yılı başında Düvebnk’ı kurdu.